top of page

HAKKIMIZDA

sl-6.jpg
sl-5.jpg
894834_282845125183479_804829647_o.jpg
sl-3.jpg

1979 yılında, sınırsız müşteri memnuniyeti ve üstün ürün kalitesini temel vizyonumuz olarak benimseyip, Gürdal Boya Kollektif Şirketi olarak boya sektörünün önde gelen üreticilerinin dağıtım ve pazarlama firması olarak yola çıktık.

İnşaat boyaları, oto tamir boyaları, mobilya boyaları, matbaa mürekkepleri, endüstriyel boya ve solventlerle, reçine ve polyester ürünlerde ticari faaliyetimizi yurt içinde uzun yıllar boyunca devam ettirdik.

1986 yılında Balkan ülkeleri ve Türkiye’nin yeni ve büyüyen sektörü olarak öne çıkan mobilya sanayinin ihtiyacı olan malzemelerinin temini, tanıtımı ve pazarlamasına yönelik ticari faaliyetlerde de bulunarak faaliyet alanımızı genişlettik. Canlı ve hızla büyüyen mobilya sektör bizi, İstanbul ve Türkiye genelinde önemli firmalar arasına sokarken geniş bir müşteri portföyümüzün oluşmasına olanak sağlamıştır. 

SSCB ve Balkan ülkelerindeki dağılma ve yeniden yapılanma ile birlikte, İstanbul'un bilinen bir firması olmamızın da etkisiyle ticaretimizi bu ülkelere taşımak fırsatını da bulduk. Uluslararası ticaretin kaçınılmaz gereği olarak, ithalat ve ihracat faaliyetlerimizi daha etkin bir şekilde yürütebilmek adına, donanımlı ve organize olmuş bir çalışma grubu ile birlikte 1995 yılında Balkan Kimyevi Maddeler ve Yapı Malzemeleri Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi’ni kurduk. İthalat ve ihracat faaliyetlerimiz bugün bu firma üzerinden sürdürülmektedir.

Bugün, kuruluşumuz sırasında benimsediğimiz vizyonumuzu koruyarak, gerek Türkiye gerek Bulgaristan, Bosna Hersek ve Makedonya’daki firmalarımız ve kendimize ait tesislerimiz ile mobilya aksesuarları, mutfak aksesuarları ve banyo aksesuarları ile hırdavat ve nalburiye sektöründe faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ukrayna, Moldova, Arnavutluk, Karadağ, Kosova, Sırbistan’da da kardeş firmalarla temelleri güçlü ticari bağlara dayanan ticaretimiz her yıl artarak devam etmektedir.

bottom of page